ŹRÓDEŁKA WODY PITNEJ W SZKOŁACH POWIATU CHRZANOWSKIEGO

ŹRÓDEŁKA WODY PITNEJ W SZKOŁACH POWIATU CHRZANOWSKIEGO

Stowarzyszenie Pomocy Szkole ,, Małopolska '' Oddział Powiatowy w Chrzanowie     w dniu 22 sierpnia 2017 r. zawarło umowę darowizny z Rejonowym Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Chrzanowie.       

Mamy zaszczyt przekazać ,,Źródełka wody pitnej” czterem szkołom na terenie powiatu chrzanowskiego a tym samym uczestniczyć w szczytnym celu promowania   oraz  zachęcania dzieci i młodzieży do picia zdrowej wody z ,,poidełka''.       Picie wody ze ,,źródełka'' niesie korzyść zdrowotną zamiast słodkich napojów, który w pojemności pół litra zawiera 50 g cukru, to aż 18,2 kg cukru rocznie.       

Planowane są w późniejszym czasie zakładanie kolejnym szkołom takich źródełek na terenie powiatu chrzanowskiego.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.