Aktualności

II KONCERT NOWOROCZNY 13.01.2018

W dniu 13 stycznia 2018 roku, w sali Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” zorganizowało II Koncert Noworoczny. W kocercie zaprezentowali się uczniowie ze szkół muzycznych: 

Szkoły Muzycznej w Myślenicach, Szkoły Muzycznej w Świątnikach Górnych, Szkoły Muzycznej SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, Szkoły Muzycznej w Czasławiu, Szkoły Muzycznej w Tymbarku, Szkoły Muzycznej II St. w Krakowie oraz Szkół Muzycznych w Wieliczce i Gdowie.

Czytaj więcej

I BAL CHARYTATYWNY SPSM - ZA NAMI.

Pierwszy Bal Charytatywny Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska" odbył się 12 stycznia 2018 roku, w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Celem balu była pomoc osobom, które potrzebują wsparcia. Stowarzyszenie to inicjatywa zorientowana na cele społeczne, podporządkowana człowiekowi, koncentrująca się na pomaganiu najbardziej potrzebującym .

Czytaj więcej

PIT-OP to oświadczenie o przekazaniu 1 proc. podatku organizacji pożytku publicznego. Jest przeznaczone dla emerytów i rencistów, którzy nie rozliczają się samodzielnie. Jego wypełnienie nie jest obowiązkowe.

 
Czytaj więcej

Z POTRZEBY SERCA - WIGILIA INTEGRACYJNA

W dniu 18 grudnia 2017 roku w ZSO Sportowych zorganizowano wigilię integracyjną. Podczas wigilii uczniowie klasy 4-tej przedstawili Jasełka.

Zobacz artykuł w "Głosie" Tygodniku Nowohuckim.

Czytaj więcej

RANKING SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH "PERSPEKTYWY 2018"

Ranking szkół ponadgimnazjalnych: Które liceum i technikum jest najlepsze?   

Wybrane zostały najlepsze licea i technika w Polsce. Przedstawiamy Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych opublikowany przez miesięcznik "Perspektywy".

 

Czytaj więcej

Zakończenie pracy zawodowej w SPSM - Katarzyny Godyń

W dniu 29 grudnia 2017, swoją pracę zawodową w naszym Stowarzyszeniu kończy Pani Katarzyna Godyń. Współpaca przez cały 7 leni okres zatrudnienia układała się bardzo dobrze. Kasia to pracowita, inteigentna i sympatyczna osoba.  Życzymy  powodzenia i realizacji zamierzeń i planów. 

Czytaj więcej

UROCZYSTE POSUMOWANIE PROJEKTU "TANECZNY ALFABET"

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie odbyło sie podsumowanie projektu "Taneczny alfabet". Młodzież przedstawiła efekt swojej pracy z warsztatów tetralnych i tanecznych.

Czytaj więcej

JASEŁKA W ZSO SPORTOWYCH NR 2 W KRAKOWIE

Kilkadziesiąt osób  zjawiło się na spotkaniu opłatkowym osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie.

Czytaj więcej

VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY

W dniach 8-9 grudnia 2017 roku, w budynku Szkoły Podstawowej Nr 4 w Myślenicach po raz ósmy odbywał się Mikołajkowy Turniej Szachowy, organizowany przez Myślenicką Akademię Talentów.

Czytaj więcej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.