8. Family Fest w Sułkowicach

W czasie imprezy zorganizowano rodzinne konkursy gry i zabawy zręcznościowe. Występy dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych, budziły zainteresowanie wszystkich uczestników festynu. Zjeżdżalnie, zamki i karuzele oblegane były przez najmłodszych. Zainteresowanie budził również sklepik rozmaitości oraz atrakcje kulinarne!

O godzinie 15.00 otwarto zbudowaną specjalnie na tę okazję kamienną fontannę, która ma przypominać mieszkańcom o tym, jak ważne jest czytelnictwo.

Zaproszeni goście zostali przywitani przez panią mgr Stefanię Pilch – dyrektora gimnazjum oraz wicedyrektora gimnazjum pana mgr Marcelego Pacuta, który jest również szefem Społecznego Komitetu SPSM, naszej jednostki terenowej działającej przy gimnazjum.

Wydarzenie jest ilustracją współpracy naszego Stowarzyszenia z władzami jednostek samorządu terytorialnego - w tym przypadku Miasta i Gminy Sułkowice.

Władze gminy przyznały na ten cel dotację w wysokości 3.100,00 zł.

Część fotograficzną i filmową na naszą prośbę wykonał Pan Jan Kaciuba - nauczyciel gimnazjum.