STOWARZYSZENIE PIŁKI RĘCZNEJ - OLKUSZ

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej w Olkuszu  zostało powołane do życia z dniem 20 maja 2009 r.  Rozgrywki sportowe przeprowadzane są w Sali sportowej MOSiR Olkusz (565 miejsc).  Zawody rozgrywają zespoły: seniorki, juniorki, juniorki młodsze, młodziczki i dziewczęta.

Zobacz wiecej

STOWARZYSZENIE SPORTOWNIA - PORĘBA

Sportownia to stowarzyszenie powstałe w wyniku współpracy środowisk sportowych. Zrzesza w swoich szeregach aktywnych działaczy oraz sportowców i trenerów. Należy do grupy prekursorów nowej dyscypliny sportowej, którą jest speed-ball.

Wiecej na http://sportownia.miasto-info.pl 

Zobacz wiecej

KS DELFIN - RUDNIK

KS "Delfin" w Sułkowicach oficjalną działalność rozpoczął 19 września 2012 r.  Jako że Sułkowice nie mają własnej krytej pływalni, treningi odbywają się w myślenickim basenie Aquarius.  Szefem klubu jest Andrzej Pułka – radny powiatowy, nauczyciel wf, trener pływania. Do zarządu należy także Arkadiusz Serafin – również instruktor pływania i narciarstwa.

BESKIDZKI KLUB KARATE - SUCHA BESKIDZKA

Beskidzki Klub Karate z Suchej Beskidzkiej prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych  wschodnich sztuk walki.

Wiecej na temat BKK na stronie klubu http://seido.org.pl 


MKS MOS - WIELICZKA

MKS MOS WIELICZKA powstał 25 II 1985 roku. .27 IX 1991 roku Urząd Wojewódzki w Krakowie wpisał MKS MOS Wieliczka do rejestru stowarzyszeń kultury fizycznej. Obecnie działają prężnie dwie sekcje siatkówki dziewcząt i szachów.

Więcej na stronie http://mksmos.pl 


UKS SMS GALICJA - KRAKÓW

Uczniowski Klub Sportowy „SMS GALICJA” został założony w czerwcu 2012 roku. Działa jako integralna jednostka Zespołu Szkół Ogólnokształcących MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w Krakowie. Nadrzędnym celem naszych działań jest szkolenie dzieci i młodzieży w pływaniu, jednakże klub nie wyklucza wkrótce rozwoju innych dyscyplin sportowych.

Więcej o UKS GALICJA na stronie http://uksgalicja.pl 

UKS OŚWIĘCIMSKI - OŚWIĘCIM

UKS OświęcimSKI - kuźnia talentów narciarskich i snowboardowych.

Wszystko o klubie na stronie internetowej http://www.oswiecimskiuks.republika.pl  


UKS "KADET" - OŚWIĘCIM

Uczniowski Klub Sportowy KADET w Oświęcimiu zarejestrowany został w 1999 roku, uzyskując osobowość prawną poprzez wpis do ewidencji Uczniowskich Klubów Sportowych Starosty Oświęcimskiego jako klub łuczniczy.

Strona UKS KADET - http://www.ukskadet.com.pl

 

UKS "SYGNECZÓW"

Klub działa w miejscowości Sygneczów w gminie Wieliczka. Szkoli dzieci i młodzież w piłce nożnej.

Wszytko na temat UKS znajdziecie na stronie https://ukssygneczow.futbolowo.pl 


LKS "MARKAM" - WIŚNIOWA OSIECZANY

LKS HILLTOP (obecnie LKS MARKAM" Wiśniowa Osieczany zajmuje się trenowaniem narciarstwa biegowego.

Informacje na temat LKS  http://www.wisniowa-sport.pl 

UKH "UNIA OŚWIĘCIM"

Głównymi zadaniami Klubu są: szkolenie dzieci i młodzieży w dyscyplinie hokej na lodzie, udział w rozgrywkach ligowych, uczestnictwo i organizacja zawodów oraz kontynuacja tradycji młodzieżowego hokeja w Oświęcimiu. 

https://youtu.be/i-LEUHtykAc

Więcej na stronie http://www.ukhunia.pl/Start-81.html 


UKS "DYS" - LUBLIN

Klub UKS DYS w ramach swojej działalności prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży.

Kolejne projekty złożone przez Zarząd UKS DYS zostały pozytywnie rozpatrzone - http://www.uksdys.pl/index.php?news&nid=95_CHWALIMY-SI 

https://www.youtube.com/watch?v=s0hctbxrkjs

Więcej na stronie http://www.uksdys.pl 

PUKS POBIEDR - PASZKÓWKA

Klub jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów szkół, rodziców uczniów, nauczycieli i sympatyków. PUKS POBIEDR ma siedzibę w Paszkówce. 

Wszystko o PUKS w Paszkówce http://pobiedr.paszkowka.info 


PUKS TRZEBINIA

PUKS ma na swoim koncie wiele cennych tytułów w unihokeju jak i w piłce nożnej.             

Piszą o PUKS Trzebinia : http://przelom.pl/18429-trzebinianki-zdobyly-mistrzostwo-polski.html 

https://www.facebook.com/pg/Trzebinia.PUKS/about/?ref=page_internal 


UKS "MULTI 75 KILLERS" - KRAKÓW

Klub Multi - 75 Kraków został założony 18.06.1996 r. przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego przy ul. Grochowskiej 20 w Krakowie. 

Więcej o Klubie https://multikillerskrakow.pl

 

UKS "ROKICIE" - SZCZYTNIKI

UKS ROLICIE w Szczytnikach to Klub Zajmujący się szkoleniem dzieci i młodziezy w tenisie stołowym. 

Odnosi sukcesy w tej dziedzinie sportu http://www.dziennikpolski24.pl/sport/a/klub-ze-szczytnik-drugi-w-malopolsce,10454022/ 


UKS "ORLIK" - PRZEMYŚL

UKS Orlik Przemyśl. Profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży gry w Piłke Nożną. 

 

 

Strona FB https://www.facebook.com/pg/orlikprzemysl/about/?ref=page_internal 

 

UKS "REGIS" - WIELICZKA

Koszykówka męska w Wieliczce ma bardzo bogate i wieloletnie tradycje. Nauczyciele wf w szkołach wielickich oraz Dyrektor MOS Jerzy Cholewa zainicjowali powstanie jednosekcyjnego uczniowskiego klubu sportowego. 27 kwietnia 1998 r. odbyło się spotkanie założycielskie w Szybie REGIS – ówczesnej sali Górnika Wieliczka (stąd nazwa klubu).

Więcej na temat Klubu http://www.regiswieliczka.pl 


UKS "CZWÓRKA" - LIBIĄŻ

Klub sportowy UKS Czwórka Libiąż działający przy ZSGzOI w Libiążu składających się z grup: junior młodszy, dwie grupy chłopcy - piłka ręczna.
 

 

UKS "VICTORIA" - GAJ

Klub UKS "VICTORIA" Gaj powstał w października 2005 roku z inicjatywy nauczyciela Szkoły Podstawowej w Gaju i Lusinie Radosława Piwowarczyka. 31 października 2005 został zarejestrowany w Starostwie Powiatowym w Krakowie, co jest formalną datą powstania Klubu.

Zapraszamy na stronę UKS http://www.victoria.mogilany.pl 


UKS "ORŁY" - ZAKOPANE

UKS „Orły” jest stowarzyszeniem założonym we wrześniu 1999 roku i działającym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Zakopanem.  Posiada 3 sekcje sportowe: pływanie, badminton, piłka ręczna. Głównym naszym celem - osób skupionych wokół UKS „Orły” jest propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży

Zapraszamy na stronę Klubu http://www.uksorly.pl 

UKS "KRAKOWIAK 85" - KRAKÓW

Klub dziala przy Szkole Podstawowej Nr 85 w Krakowie. Klub jest zrzeszony w Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz w Małopolskim Związku Piłki Ręcznej siedzibą w Krakowie.

Strona internetowa UKS http://www.krakowiak85.pl 


UKS "ORLIKI" - MNIKÓW

Uczniowski Lub Sportowy "Orliki" Mnikow działa przy Szkole Podstawowej w Mnikowie. Prowadzi sekcje trampkarzy i siatkówki. 

 

MKS "KRAKUS NOWA HUTA - KRAKÓW

Krakus Nowa Huta - klub sportowy wchodzący w struktury MOS Kraków Wschód. Klub posiada bogatą, przeszło 60-letnią tradycję (rok założenia 1954), zajmuje się szkoleniem młodych zawodników we wszystkich juniorskich kategoriach wiekowych w piłce nżnej. 

Zapraszamy na stronę internetową http://krakus.futbolowo.pl 


UKS "SETBOL" - OŚWIĘCIM

Uczniowski Klub Sportowy „SETBOL” działa na terenie Oświęcimia od września 2007 roku. SETBOL to klub siatkarski zrzeszający blisko 80 osób, stale poszerzający swoje szeregi o nowych adeptów sitakówki.

Wiecej na stronie http://setbol.eu 

MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK JEŹDZIECKI - KRAKÓW

Terenem działalności MZJ jest obszar województwa małopolskiego, siedzibą władz jest miasto Kraków. Jest stowarzyszeniem samorządnym, posiadającym osobowość prawną, zrzeszającym na zasadzie dobrowolności kluby sportowe prowadzące działalność w dyscyplinie jeździectwa.

Strona www    http://www.mzj.krakow.pl 

 


KS "SZCZYPIORNIAKI" - KRAKÓW

Klub Sportowy Szczypiorniaki,  to szkółka sportowa piłki ręcznej  założona przez Kamila Zawadę i znajomych. Prowadzi zajęcia sportowe w przedszkolach, szkołach podstawowych.

Więcej na stronie http://szczypiorniaki.pl 

 

 

MYŚLENICKI KLUB SZACHOWY - MYŚLENICE

Terenem działania Klubu jest Miasto i Gmina Myślenice, a siedzibą Klubu jest Miasto Myślenice.Klub zajmuje się organizowaniem, propagowaniem i szkoleniem w zakresie szachów kwalifikowanych wśród mieszkańców na terenie działania.

Więcej na stronie internetowej http://www.mlksz.myslenice.pl 


LKS "WISŁA" - JANKOWICE

Ludowy Klub Sportowy Wisła Jankowice. Rok założenia: 1949.
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone

 

UKS "SPARTAKUS" - LUBLIN

Profesjonalna drużyna specjalizująca się w Judo. Jako drużyna odnosi sporo sukcesów na arenie międzynarodowej jak i w kraju.

 

Zapraszamy na strone FB https://www.facebook.com/spartakuslublin/ 


UKS "GRYF" Gdów

Klub tenisa stołowego Gryf Gdów, działa w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży ,a także promuje zdrowy tryb życia wśród pracowników lokalnych firm, amatorów i rodziców. Każdy znajdzie coś dla siebie . Zapraszamy !

Więcej na stronie 

http://www.gryf.gdow.pl/index.php/pl/ 

Zobacz wiecej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.