Wiktoria Ziober

Stypendystka SPSM w roku 2017/2018
Pływanie to moja pasja - dzieki moim rodzicom pływam od urodzenia.
Mistrzostwa Świata – Dyplom
Rekordy Polski
Rekordy okręgu małopolskiego
fb Wiktoria Ziober

Zuzanna Szymczyk

Zuzanna trenuje Kung - Fu od 2014 roku w Młodzieżowym Klubie Sportowym Kung Fu Lung w Wieliczce.

Zobacz wiecej

Ewelina Michalczyk

Ewelina trenuje Kung-Fu od szóstego roku życia pod okiem Sifu Tomasza Chabowskiego oraz Sighia Sabiny Goraj Chabowskiej w Szkole Sztuk Walki Kung Fu Lung w Wieliczce. Ma na swoim koncie wiele sportowych sukcesów między innymi jest multimedalistką w Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski w formach tradycyjnych oraz walkach.

Zobacz wiecej

Katarzyna Adamowicz

Współpracując z Myślenickim Klubem Szachowym organizującym różnorodne imprezy popularyzujące sport szachowy, Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” udzieliło dofinansowania do wyjazdu na zawody do Warszawy Katarzynie Adamowicz - reprezentantce tegoż Klubu. Katarzyna Adamowicz, zakwalifikowała się do 10-osobowego finału 66-tych Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet w Szachach 2014.

Zobacz wiecej

Honorata Kucharska

Ur. 18 lipca 2002 w Jaworznie, kandydatka na mistrzynię krajową (2016).

Zobacz wiecej

Gabriela Mizera

Stypendystka SPSM w roku 2017/2018
Bramkarka Miejskiego Klubu Hokeja na Lodzie w Krynicy - Zdroju. Wiele razy reprezentowała Polske w zawodach krajowych i międzynarodowych. Z hokejem związana jest od prawie 13 lat. Na co dzień studentka 3 roku Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Saczu na kierunku Wychowanie Fizyczne.
fb Gabriela Mizera
Zobacz wiecej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.