Orkiestra Dęta Wieniawa

Wspierajmy młode talenty!
W dniu 15 lutego 2016 roku do naszych pasjonatów w dziedzinie muzyka dołączyła Orkiestra Dęta „Wieniawa” z Raciborowic.

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA WIELICZKA

Szkoła Muzyczna w Wieliczce jest  publiczną placówką oświatową, ma charakter umuzykalniający i nie daje uprawnień zawodowych. Więcej na temat placówki na stronie http://www.smuzwieliczka.edu.pl 

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA MYŚLENICE

Wszystko na temat placówki na stronie internetowej http://www.psm.myslenice.pl 

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA ŚWIĄTNIKI GÓRNE

Wszystko na temat placówki na stronie internetowej  http://www.sm-swiatniki.pl 

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA SKAWINA

Wszystko na temat placówki na stronie internetowej http://smuzskawina.edu.pl 

Zobacz wiecej

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej w Olkuszu

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej w Olkuszu  zostało powołane do życia z dniem 20 maja 2009 r.  Rozgrywki sportowe przeprowadzane są w Sali sportowej MOSiR Olkusz (565 miejsc).  Zawody rozgrywają zespoły: seniorki, juniorki, juniorki młodsze, młodziczki i dziewczęta.

Zobacz wiecej

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Raciborzu

Nasza szkoła powstała w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. W obecnym budynku mieści się od 1978 roku. Jesteśmy placówką państwową prowadzoną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kształcimy muzycznie dzieci i młodzież z powiatu raciborskiego i okolic.

Zobacz wiecej

FUNDACJA SZANSA - REALIZUJ SWOJE SZANSE

Fundacja SZANSA  została zarejestrowana w maju 2012 roku. Stworzyła  projekt “Kultura, nauka i sport“, dający wszystkim zainteresowanym możliwość realizowania się w wielu dziedzinach życia. Prowadzi  szkolenia, organizuje  imprezy masowe, promuje  twórców, integruje  grupy. Działa na polu turystyki i ochrony środowiska. Zrzesza ludzi z ideą, pomysłem na życie. Daje szansę.

 więcej o Fundacji na stronie http://www.fundacjaszansa.rwc.pl 

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA CZASŁAW

Celem powołania Szkoły Muzycznej było umożliwienie dzieciom i młodzieży z terenu gminy Raciechowice i okolicznych gmin rozwijania zdolności i zainteresowań muzycznych, przygotowanie wrażliwych i świadomych odbiorców muzyki, aktywne oddziaływanie na otoczenie w zakresie upowszechniania kultury muzycznej oraz przygotowanie absolwentów do kontynuowania nauki w Szkole Muzycznej II stopnia.

Zobacz wiecej

Stowarzyszenie SPORTOWNIA

Sportownia to stowarzyszenie powstałe w wyniku współpracy środowisk sportowych. Zrzesza w swoich szeregach aktywnych działaczy oraz sportowców i trenerów. Należy do grupy prekursorów nowej dyscypliny sportowej, którą jest speed-ball.

Wiecej na http://sportownia.miasto-info.pl 

Zobacz wiecej

AKADEMIA MAŁEGO SPORTOWCA

Akademia Małego Sportowca to miejsce, gdzie poprzez zabawę dzieci nabywają swoje pierwsze umiejetności siatkarskie i tenisowe.

Wszystko o akademii na stronie internetowej http://www.malysportowiec.pl 

Zobacz wiecej

POSM II STOPNIA KRAKÓW

Szkoła Muzyczna II Stopnia w Krakowie przygotowuje przyszłych świadomych i wrażliwych twórców życia kulturalnego a także odbiorców sztuk.

Zobacz wiecej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.