Wyjazd integracyjny - Niedzica 2019

W dniach 11 sierpnia – 22 sierpnia 2019r. osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami uczestniczyły w wyjeździe integracyjno rehabilitacyjnym zorganizowanym przez SPSM.
Wyjazd miał na celu wypełnić czas wolny w formie zajęć sportowych, turystycznych, towarzyskich oraz rekreacyjnych osób niepełnosprawnych i ich rodzin z wolontariuszami stowarzyszenia.
Zajęcia były prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów i wolontariuszy. Turnus obejmował pobyt w Hotelu „Pieniny” w Niedzicy.
Projektem objęta była grupa 18 osób niepełnosprawnych .
Wyjazd ten pokazał, że niepełnosprawność potrafi integrować wiele osób i środowisk, niezależnie od wieku i stopnia choroby.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Artykuł na portalu Funkcja Obywatel PL -  "Pełnosprawny uśmiech"

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.