Wydarzenia

23
MAJ

SMOK SZKOLENIA

Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska" uruchamia 

 

Specjalistyczny

Miejski 

Ośrodek

Kształcenia

Zajęcia odbywać sie będą przy Al.Słowackiego 48 w Krakowie.

Czytaj więcej
21
MAJ

ZSS im. S. Wyspiańskiego -REKRUTACJA

Rozpoczęła się rekrutacja do Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.  Placówkami oświatowymi tworzącymi Zespół Szkół Społecznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie zarządza Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”  Z wielką przyjemnością i satysfakcją zapraszamy do naszej społeczności uczniów, nauczycieli i rodziców Zespołu Szkół Społecznych w Krakowie.

Czytaj więcej
07
KWI

KOLONIA LETNIA MORSKA PRZYGODA W ŁUKĘCINIE

BRAK WOLNYCH

MIEJSC.

STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA” W KRAKOWIE ZAPRASZA DZIECI W WIEKU  OD 10 DO 16 LAT NA KOLONIĘ LETNIĄ „ SŁONECZNA PRZYGODA ”   W  ŁUKĘCINIE

Czytaj więcej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.