VI Konkurs Piosenek Jacka Kaczmarskiego

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” oraz Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Oświęcimiu zapraszają nauczycieli i uczniów do udziału w VI Konkursie Piosenek Jacka Kaczmarskiego. Przesłuchania konkursowe odbędą się 15 marca 2018 roku w Cafe Bergson, mieszczącej się przy Centrum Żydowskim w Oświęcimiu (Plac księdza J. Skarbka). Godzina rozpoczęcia zostanie podana po upływie terminu zgłoszeń.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkursie mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 16 marca na adres poczty elektronicznej: kaczmarski.konkurs.2018@gazeta.pl. Laureaci otrzymają ufundowane przez sponsorów nagrody i wystąpią w koncercie finałowym, który odbędzie się 22 marca 2018 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Więcej informacji znajdą Państwo w załącznikach, na stronie internetowej

http://www.pz4seg.pl/

oraz na Facebooku

(https://www.facebook.com/pg/kaczmarski.konkurs/about/?ref=page_internal)

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.