SPONSORZY

NASI SPONSORZY i PARTNERZY:

Misją Krakowskiego Holdingu Komunalnego S.A. jest inspirowanie i realizacja działań prowadzących do zwiększenia efektywności funkcjonowania krakowskich spółek komunalnych oraz świadczenie usług związanych z sektorem gospodarki komunalnej.

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Krakowie jest Spółką Akcyjną, której sposób organizacji, zarządzania oraz działania regulują odpowiednie przepisy Kodeksu Handlowego. 
Właścicielem 100% akcji Przedsiębiorstwa jest Gmina Miasta Krakowa, której majątkiem dysponuje Prezydent Miasta Krakowa. Posiadane przez Gminę akcje: MPEC S.A, MPK S.A oraz MPWiK S.A zostały wniesione w 1999 r do nowo powstałej Spółki – Krakowski Holding Komunalny. 

 

 

Sieć Euro Office istnieje na polskim rynku od 2001 roku. Wszyscy udziałowcy posiadają 100% kapitału polskiego. Głównym celem  Firmy jest maksimum zadowolenia i korzyści oraz minimum czasu i pracy niezbędnych do utrzymania bieżącej sprawności funkcjonowania biura. Na terenie całego kraju oferowane są  wysokiej jakości serwis oraz spełniający oczekiwania asortyment.

Firma Pablosport rozpoczęła swą działalność w roku 2011. Podyktowana została naszą pasją i zamiłowaniem do sportu oraz rosnącym zapotrzebowaniem na zdrowy i aktywny tryb życia.  Oferta skierowana jest zarówno do ludzi młodych jak i starszych, pasjonatów sportu i laików, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Asortyment Firmy  to szeroki pakiet kategorii sportowych.

 

TOMKART to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się zaopatrzeniem biur. Obszarem naszych dostaw jest Kraków i okolice Krakowa. Zabrakło czegoś w Twojej firmie? TOMKART dostarczy do Państwa artykuły biurowe w 24 godziny! W ofercie  artykuły spożywcze i chemiczne, materiały eksploatacyjne, urządzenia biurowe (niszczarki, drukarki, gilotyny), akcesoria komputerowe, a nawet meble!  Mają Państwo jakieś wyjątkowe zlecenie? Zadzwońcie i dopytajcie o możliwość zamówienia i dostawy.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.