SMOK SZKOLENIA

Miejski

Ośrodek

Kształcenia

Zajęcia odbywać sie będą przy Al.Słowackiego 48 w Krakowie.

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE.

Tematyka szkoleń:

CENTRUM KOREPETYCJI

Ideą pozaszkolnych zajęć grupowych jest jeszcze głębsze poszerzanie i powtarzanie wiadomości z zakresu J.POLSKIEGO, MATEMATYKI, J.ANGIELSKIEGO . Zajęcia, prowadzone przez egzaminatorów maturalnych są dostosowane do aktualnej podstawy programowej oraz szkolnych rozkładów materiału.

Praca w kilkuosobowych grupach realizowana jest znacznie efektywniej, niż w dużych, nierzadko przepełnionych klasach. Lekcje urozmaicane są o materiały oraz pomoce dydaktyczne, przydatne do powtórek i utrwalania materiału.

Cena 35 zł za 1 godzinę.

Maksymalna liczba uczestników 5 osób.

Zajęcia odbywają się regularnie: dwa razy w tygodniu, również w weekendy.

ROBOTYKA - KLOCKI LEGO WeDo 2.0

Edukacyjny zestaw dla dzieci rozwijający umiejętności w dziedzinach nauk ścisłych i programowania. Klocki  można układać  z kilkunastu różnych modeli.

Dzieci mogą budować konstrukcje proponowane przez producenta oraz realizować własne pomysły.   W zestawie znajdują  się czujniki, silnik oraz instrukcja z gotowymi projektami. Dzięki intuicyjnej aplikacji młodzi adepci programowania ożywiają roboty.

Cena za godzinną lekcję wynosi 18 zł . Grupy około 10 osobowe( jeden zestaw klocków na 2 osoby ). Można wykupić pakiety miesięczne. Cena za pakiet ( 4 lekcje, każda raz w tygodniu ) 60 zł.

DLA SENIORÓW - KURS OBSŁUGI KOMPUTERA OD PODSTAW.

Kurs ma na celu przygotowanie do samodzielnej pracy na komputerze oraz zapoznanie się z Internetem.

Program kursu obejmuje 10 spotkań, które prowadzone będą w grupach max 10 osobowych w cyklach po 90 min na zajęcia, raz w tygodniu.

Cena za jedną lekcję 15 zł.

W programie między innymi :

• podstawowe elementy systemu Windows 10,
  • poznanie  komputera od podstawy (obsługa klawiatury i myszki),
  • zarządzanie plikami i folderami,
  • podstawy Internetu  (ciekawe strony),
  • poczta ( zakładanie konta email),
  • komunikatory ( Skype, WhatsApp ),
  • portale społecznościowe  (Facebook- zakładanie konta, szukanie znajomych),
  • zakupy przez Internet, płacenie rachunków,
  • przenoszenie zdjęć z telefonu na komputer,
  • tworzenie prezentacji ze zdjęć,
  • obsługa Androida ( telefony komórkowe).

UWAGA!