MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW

Publiczne Przedszkole „Glukusie” w Krakowie  we współpracy z Fundacją Promocji Nowej Huty oraz  Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska organizuje Międzyprzedszkolny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych adresowany do przedszkoli z terenu miasta Krakowa.

Przegląd odbędzie się w dniach 15–17 kwietnia 2019 r. w Publicznym Przedszkolu „Glukusie w Krakowie przy ulicy Ujastek 5b

O uczestnictwie w przeglądzie decyduje kolejność zgłoszeń. Zespoły można zgłaszać najpóźniej do 15 marca 2019 r.

 

Zapraszamy wszystkie przedszkola do wzięcia udziału w Konkursie.

 

Więcej na portalu MAGICZNY KRAKÓW 

 

Do pobrania:

Pismo do uczestników

Regulamin

Karta zgłoszenia

PLAKAT

   

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.