KONFERENCJA ŻYJ ZDROWO

Urząd Miasta Krakowa, Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole w Warszawie  i Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” w Krakowie zapraszają na   Konferencję nt. „Żyj zdrowo”, która odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Krakowa, Osiedle Zgody 2.

Program Konferencji :

11.00 - 11.15        rejestracja uczestników, pobranie materiałów edukacyjnych

11.15 – 11.30       otwarcie i powitanie gości Konferencji – Anna Korfel – Jasińska

Zastępca Prezydenta Miasta  Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

11.30 – 11.45       cele Konferencji – Zofia Grzebisz-Nowicka – Przewodnicząca KSPS

11.45 – 13.00       wykład i prezentacja multimedialna nt. „Żyj zdrowo”; „Zdrowy styl

życia”; „Znaczenie mleka  i produktów mlecznych w diecie dzieci i

młodzieży” – Aleksandra Cichocka – dietetyk,

13.00 – 13.30       dyskusja, pytania, odpowiedzi, wnioski

13.30 – 13.50       informacja o realizacji Programu dla szkół” – przedstawiciel Oddziału                                  Terenowego Krajowego   Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie

13.50 – 14.00       zakończenie Konferencji

14.00 – 14.30       degustacja galanterii mlecznej Bakomy –Michał Murawski, Dyrektor ds

HoReCa, Bakoma Sp. z o.o.

Wszyscy nauczyciele otrzymają bezpłatnie materiały na temet konferencji w celu wykorzystania ich na zajęciach edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą w swoich placówkach oświatowo-wychowawczych.

Jesteśmy usatysfakcjonowani , że konferencja nt. zdrowej żywności, cieszy się tak dużym zainteresowaniem przedstawicieli placówek oświatowych.

Do dnia dzisiejszego zgłosiło się 85 uczestników w/w konferencji. Zapraszamy dyrektorów oraz osoby zajmujące się prowadzeniem kuchni w placówkach (kierownicy i intendenci) do wzięcia udziału w spotkaniu.

Prosimy o potwierdzenie udziału w Konferencji do dnia 28.03.2019. Tel.: 12 413 52 30;     e-mail: biuro@spsm.edu.pl

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ