KOLONIA LETNIA MORSKA PRZYGODA W ŁUKĘCINIE

STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA” W KRAKOWIE ZAPRASZA DZIECI W WIEKU  OD 10 DO 16 LAT NA KOLONIĘ LETNIĄ „ SŁONECZNA PRZYGODA ”   W  ŁUKĘCINIE

ZAKWATEROWANIE : Ośrodek Wczasowo – Kolonijny  „PIONIER” - usytuowany  w malowniczym miejscu Łukęcina. Ośrodek w odległości 400 metrów od morza. To doskonale miejsce do wypoczynku. Swoim położeniem wśród pięknych i rzadkich okazów drzew sprzyja miłemu i spokojnemu spędzeniu czasu w gronie przyjaciół. Zakwaterowanie w budynkach murowanych. Pokoje 3-5 osobowe z łazienkami i telewizorem.

Szczegóły w dziale SALAMANDRA - KLIKNIJ TUTAJ 

KARTA KOLONIJNA DO POBRANIA

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.