Jubileusz SP Biesiadki

Wójt Gminy Gnojnik i Dyrekcja SP w Biesiadkach wraz z społecznością szkoły zapraszają na uroczystość otwarcia hali sportowej połączoną z jubileuszem 160-lecia szkoły.

Uroczystość odbędzie sie w dniu 18 września 2017 roku w budynku SP w Biesiadkach.

W programie:

1. Uroczysty przemarasz spod szkoły do kościoła pw. Św. Mateusza.
  2. Msza Święta w kościele parafialnym.
  3. Poświęcenie obiektu sportowego.
  4. Powitanie Gości.
  5. Występ artystyczny młodziezy szkolnej.
  6. Pzremówienia okolicznościowe.
  7. Spotkanie okolicznościowe.

Całej społeczności szkolnej życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.