II KONCERT NOWOROCZNY SPSM

„Śpiewajmy i grajmy mu!!”

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” serdecznie zaprasza na II Koncert Noworoczny.

Koncert odbędzie się w dniu 13 stycznia 2017 (sobota) w Sali MYŚLENICKIEGO OŚRODKA KULTURY I SPORTU, ul. Piłsudskiego 20, w godzinach 10.00-12.00.

Jan Paweł II 23.12.1996 roku powiedział:

Kolędy nie tylko należą do naszej historii, lecz poniekąd tworzą naszą historię narodową i chrześcijańską.

Jest ich wiele, ogromne bogactwo. Od najdawniejszych, staropolskich, do tych współczesnych, od liturgicznych pastorałek, jak choćby ta tzw. góralska, której tak bardzo lubimy słuchać:

„Oj Maluśki, Maluśki,  …”.

Trzeba, ażebyśmy tego bogactwa nie zagubili…

Nasz koncert jest możliwy dzięki wysiłkowi pedagogów a szczególnie uczniów, którzy w tym koncercie się zaprezentują.

WSTĘP WOLNY!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Koncercie i wysłuchania młodych artystów ze Szkół Muzycznych Małopolski.

Zarząd Wojewdzki  SPSM