WAKACJE 2019

Dobiega końca kalendarzowy rok szkolny 2018/2019. Rok trudny,  związany z walką pracowników edukacji o wzrost wynagrodzeń, rok przemian strukturalnych placówek edukacyjnych.

Opustoszeją pomieszczenia klasowe i korytarze szkolne.  Okres wakacji to okres regeneracji sił, wypoczynku, który powinien charakteryzować się radością i bezpieczeństwem wypoczywających.

Absolwentom szkół życzymy, dokonania właściwych wyborów dalszych poziomów kształcenia, satysfakcji z tych wyborów i rozpoczęcia we wrześniu lub październiku nowych etapów doskonalenia edukacji.

Niech okres wakacji dla uczniów i pedagogów, będzie okresem spełnionych oczekiwań.