VI POBIEDNICKI PÓŁMARATON POMAGAM

POBIEDNICKI PÓŁMARATON POMAGAM 2019

13 lipca 2019 roku na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce odbyła się kolejna – już 6-ta edycja Pobiednickiego Półmaratonu POMAGAM, którego jesteśmy współorganizatorem. W tym roku zysk z wydarzenia zostanie przekazany dla Daniela Kowala z Tropiszowa, który kilka lat temu w nocy, lunatykując, podczas obozu sportowego wypadł z okna
Wydarzenie rozpoczęło się rozgrzewką dla biegaczy , następnie o 16:00 wystartowało łącznie 42 biegaczy, którzy do pokonania mieli dwie trasy – 10 km lub Półmaraton. Trasy zabezpieczali Druhowie OSP z Pobiednika, Igołomi-Zofipola, Tropiszowa i Żydowa.
W tym roku Piknik towarzyszący wydarzeniu odbył się na terenie przy remizie OSP Pobiednik Mały, gdzie Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. zaplecze gastronomiczne, darmowe dmuchane wesołe miasteczko dla dzieci, konsultacje z trenerem personalnym, konkursy dla dzieci, stoisko Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pobiedniku z rękodziełem, konsultacje kosmetyczne z menedżerem firmy COLWAY, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, licytacja koszulki z podpisami zawodników Wisły Kraków, piłki z podpisami Roberta Lewandowskiego oraz Piłkarzy z Wisły Kraków, autografy ze zdjęciami polskich skoczków narciarskich, malowanie twarzy,
I Pobiednicki Festiwal Kolorów, Pobiednicki Konkurs Piosenki. Wydarzenie zakończyło się wieczorną Zabawą Taneczną z Zespołem REVERS.
Mimo, iż pogoda nie była sprzyjająca, wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.
Serdecznie dziękujemy patronatom honorowym, patronatom medialnym, partnerom, sponsorom i wolontariuszom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia.
Wyniki: https://www.protimer.pl/…/vi-pobiednicki-polmar…/results/599
Fot. Barbara Ciryt, https://dziennikpolski24.pl/

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.