ROZLICZENIE 1% - WSPIERAMY PASJE

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”, informuje że dokonało podliczenia  środków z 1% odpisów za rok podatkowy 2017 .

Środki zgromadzone dla Państwa mogą ulec zmianie, w wyniku przesłania pism do podatników, przy nazwisku których nie ma określonego celu szczegółowego (w raporcie otrzymanym z US Kraków Śródmieście). Skierowaliśmy 171 zapytań . Odpowiedzi mogą jeszcze zmienić rezultaty na plus dla beneficjentów, po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnych od podatników.
Pragniemy aby odpisy trafiły zgodnie z wolą darczyńców.

Poniżej przedstawiamy wielkości 1% odpisów dla poszczególnych PASJONATÓW.

LP NAZWA PASJONTA  KWOTA DLA BENEFICJENTA
  PASJE