ROZLICZENIE 1% - POWIAT SUSKI

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”, informuje że dokonało podliczenia  środków z 1% odpisów za rok podatkowy 2017 . 

Środki zgromadzone dla Państwa placówki mogą ulec zmianie, w wyniku przesłania pism do podatników, przy nazwisku których nie ma określonego celu szczegółowego (w raporcie otrzymanym z US Kraków Śródmieście). Skierowaliśmy 171 zapytań . Odpowiedzi mogą jeszcze zmienić rezultaty na plus dla beneficjentów, po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnych od podatników. 
Pragniemy aby odpisy trafiły zgodnie z wolą darczyńców.


Poniżej przedstawiamy wielkości 1% odpisów dla poszczególnych placówek POWIATU SUSKIEGO.

LP NAZWA PLACÓWKI  KWOTA DLA BENEFICJENTA 
  SUSKI  
1 BIAŁKA - SP  956,6 zł
2 JUSZCZYN - ZS  469,7 zł
3 MAKÓW PODHALAŃSKI – ZS KANTEGO  300,3 zł
4 SIDZINA - PRZEDSZKOLE PUBLICZNE  110,4 zł
5 SKAWICA - SP 1  59,6 zł
6 SUCHA BESKIDZKA - SP 2  36,1 zł
7 SUCHA BESKIDZKA - ZSZ IM. GOETLA  690,5 zł
8 SUCHA BESKIDZKA - ZSZ IM. WITOSA  1 612,1 zł

 

CAŁOŚC ROZLICZENIA I WNIOSKI DOTYCZĄCE SPOSOBU ROZLICZENIA – KLIKNIJ TUTAJ

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.