RAPORT 1% ZA 2019 ROK

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” informuje, że          6 października 2020 roku uzyskało z Urzędu Skarbowego Kraków – Śródmieście, raport  umożliwiający rozpoczęcie pracy nad podliczeniem środków dla uczestników organizowanej przez nas akcji 1% odpisów.

Raport zawiera 14076 pozycji.

Łączna rozliczana w raporcie kwota to 1.530.766,78 zł.

Największy otrzymany odpis 45077,70 zł najmniejszy 0,10 zł.

Wyznaczony zespół  podliczający odpisy, przystąpił do pracy . Po dokonaniu podliczenia akcji,  poinformujemy o jej wynikach na stronie www.spsm.edu.pl .

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.