Odeszła Maria Jakóbik - Członek Honorowy SPSM

Zmarła Pani Maria Jakóbik – wspaniała trenerka i pedagog, przez wiele lat pracująca w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie.  Wychowała wielu świetnych pływaków stylu motylkowego. W roku 1998 rozpoczęła szkolenie Otylii Jędrzejczak, która w rok później w Stambule, zdobyła medal Mistrzostw Europy a  2 lata później  na dystansie 200 m w stylu klasycznym, zdobyła Mistrzostwo Europy.

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” w 2010 roku  przyznało Pani Marii  tytuł honorowego członka stowarzyszenia.

Pani Maria odeszła 19 września 2017 po ciężkiej i długiej chorobie.

Stowarzyszenie żegna Panią Marię, której pogrzeb odbędzie się w dniu 22 września 2017 r. o godzinie 13.00 na Cmentarzu Salwatorskim w Krakowie.

Wszystkich, którzy chcą towarzyszyć Ś.P. Pani Marii Jakóbik  w „ostatniej drodze”, prosimy o udział w uroczystościach pogrzebowych.

Zarząd Wojewódzki SPSM