MILOWY KROK BASI

       Realizując politykę wspierania osób z problemami zdrowotnymi, odpowiedzieliśmy na apel Pani Jadwigi Knap, która mieszka na  III piętrze w bloku,  na  os. Teatralnym w Krakowie. Pani Jadwiga zamieszkuje wraz z córką Barbarą, posiadającą  orzeczenie o niepełnosprawności i zwróciła się do SPSM o pomoc finansową, aby uzyskać  środki na zakup schodołazu kroczącego.

        SPSM współpracujące,  z Fundacją Siepomaga,  zwróciło się o zgromadzenie  tzw. "wkładu własnego".   Fundacja Siepomaga uzyskała oczekiwaną kwotę i można było  ją  Pani Jadwidze przekazać. Pozostałe środki na zakup sprzętu uzyskano z PFRON-u. Udało się zakupić schodołaz (Liftkart PT UNI 130) , który umożliwi Basi opuszczenie miejsca zamieszkania.

Nasza współpraca z Fundacją Siepomaga umożliwiła pomoc 16 osobom, a zebrana kwota to 98.368,20 zł.

Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska" serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom.

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.